nedeľa 17. januára 2016

POČKÁM NA TEBE

Autor: Jennifer Lynn
Názov: Počkám na tebe
Séria: Wait for you
Počet strán: 368

Jazyk: Český
Vydavateľstvo: Baronet
Rok vydania: 2014Anotácia(Databazeknih.cz) :
Na něco se vyplatí si počkat…

Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel, protože to by byla příjemná změna. Rozhodně ale nepotřebovala a neměla v úmyslu přitáhnout pozornost jediného kluka, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala.
Něco se vyplatí prožít…
Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. Zaplést se s ním je nebezpečné, ale když jiskřivé napětí, které je zachvátí pokaždé, jakmile se ocitnou spolu, už nelze dál přehlížet, probudí Cam v Avery něco, o čem neměla tušení, že v ní dřímá.


O něčem by se nikdy nemělo mlčet…
Když však Avery obdrží několik výhružných zpráv a telefonátů, nemá na vybranou a musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí totiž odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Až zničující pravda vyjde najevo, vydrápe se z ní Avery tentokrát bez jizev? A bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti?
Obálky: 
         
Prvá obálka                             Druhá obálka

Teraz sa o odviazanie pokúsili asi iba Taliani, ktorí sa chceli odlíšiť. Aj keď obálka je úspešná, podľa mňa to nie je úplne ono. Prvá verzia je takmer nemenná v každej krajine vydania. A niet sa čomu čudovať. Je pútavá, výstižná šedý odtieň jej dáva nádych tajomna.... To predsa čitateľov láka no nie??? :DDej:
 Po dlhej dobe to bola kniha, ktorá ma chytila a bavila (od vtedy ma baví aj celá séria :D ) .  Autorka prišla so zaujímavou zápletkou, ktorá vtiahne do deja. A štýl jej písania? Ten si ihneď obľúbite!!! Dej správne graduje a keďže sa odohráva na univerzite je mi ako študentke bližší.Postavy: Avery Morgensterová je kapitola sama o sebe. Čítala som už veľa kníh a môžem povedať, že Avery nie je jedna z tých otrepaných klišé. Aj keď z časti asi hej :D ..... ale čert to ber keď je to taká dobrá kniha!!! :D  Avery si
prešla niečim zlým a len ťažko sa s tým vyrovnáva. A bodaj by nie, keď ani v rodine nemôže nájsť podporu!!! :O
Aké je jej prekvapenie potom, čo sa zrazí s úplne cudzím "sexi" chalanom, ktorý ju prezýva KOLÁČIK a k tomu sa rozhodol byť jej oporou? Na každom kroku ju prenasleduje so svojimi chrumkavými a voňavými sušienkami :D
Takému chlapovi je ťažko odolať, keď vám slina netečie iba pri koláčoch, ale aj pri pohľade ich pekára. :D!!!
Avery u mňa boduje! A akoby nestačilo má uletenú kááámšku a Jacoba (ešte stále rozmýšľam, či ho vnímať ako sexi horu chlapa, najlepšiu "kamošku", alebo zásobáreň správnych heftov :D ).
Cam je pravý opak Avery. Namiesto, aby sa po svojej minulosti do seba uzavrel, prekrýva ju samým úsmevom a priateľským prístupom.  Jeho párty pozná celá škola. :D A však nie je takým bezstarostným ako sa zdá. Býva v

študentskom byte s priateľom Olliem (Ollie  jednoznačne vedie v každej knihe!!! Veď prečo nevyvenčiť pravidelne zvieratko jeho spolobývajúceho) a korytnačkou s menom "Rafaelo". Kuchyňa je jeho útočiskom a futbal jeho vášňou (ktorej sa vzdal). Vo chvíli, keď však spozná nízke dievča, ktoré vonia podobne ako jeho sušienky sa rozpúta iná vášeň. Jediné, čo musí dokázať je, že to s ňou myslí vážne..... a možno sa aj to kedysi stratené dá dokopy. 

Moje pocity z knihy:
 Juchuuuuu ......... Po dlhom čase niečo, čo ma bavilo :D . Nevedela som ju pustiť z ruky a čítala som ako o dušu. Bavil ma dej, postavy, zaľúbila som sa do Rafaela a

Michelangela (a do ich hlavného patróna Ollieho) najlepších korytnačiek na svete. A hneď ako som to dočítala som mala chuť ísť piecť sušienky. :D Určite to stojí za to, tak ako aj zvyšok série, ktorá bude len gradovať!!! Vravím vám. Máte sa načo tešiť ;) .

MOJE HODNOTENIE:Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára