nedeľa 3. marca 2013

Perfect ChemistryAutor: Simone Elkeles
Názov: Perfect Chemistry
Séria: Perfect Chemistry
Počet strán: 359
Jazyk: Anglický
Vydavateľstvo: Walker books
Rok vydania: 2010

Anotácia (Walker & Company) :
 When Brittany Ellis walks into chemistry class on the first day of senior year, she has no clue that her carefully created "perfect" life is about to unravel before her eyes. She's forced to be lab partners with Alex Fuentes, a gang member from the other side of town, and he is about to threaten everything she's worked so hard for - her flawless reputation, her relationship with her boyfriend, and the secret that her home life is anything but perfect. Alex is a bad boy and he knows it. So when he makes a bet with his friends to lure Brittany into his life, he thinks nothing of it. But soon Alex realizes Brittany is a real person with real problems, and suddenly the bet he made in arrogance turns into something much more. In a passionate story about looking beneath the surface, Simone Elkeles breaks through the stereotypes and barriers that threaten to keep Brittany and Alex apart.

Preklad (SK) :
Keď v prvý deň maturitného ročníka, Brittany Ellis vošla do triedy chémie, netušila, že sa jej ,perfektný, život zmení pred očami. Jej partnerom na laboratórne práce sa stane Alex Fuentes, člen gangu z druhej strany mesta, ktorý zničí všetko, na čom tak tvrdo pracovala: jej fantastická reputácia, vzťah s priateľom a tajomstvo, že doma to nie je také perfektné ako si všetci myslia.
Alex je zlý a vie to. Takže keď uzavrie stávku so svojim priateľom, že zvedie Brittany, tak vôbec netuší akým smerom sa veci môžu vyvinúť. Ale už čoskoro si Alex uvedomí, že zo stávky sa stalo niečo omnoho väčšie.
Bola som veľmi rada, že som objavila túto knižku. Milo ma prekvapila svojou jednoduchosťou a strhujúcim dejom. Kniha ma rýchlo pohltila a určite aj zaujala natoľko, že som si hneď prečítala aj ďalšie knihy z tejto série. Čo si myslím, že hovorí samo za seba, keďže ja nie som veľká kamarátka s angličtinou a tieto knihy v našom jazyku zatiaľ ešte nie sú. Takže kľudne ju zoberte do ruky a čítajte. Autorka vás určite zaujme aj štýlom svojho písania.MOJE HODNOTENIE:
Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára